Pompy ciepła – Poznań i okolice

Mieszkańców Poznania i okolic zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomp ciepła. Posiadamy szeroką gamę pomp najbardziej renomowanych producentów i marek takich jak Bosch czy Haier. Pomagamy w uzyskaniu dofinansowania do zakupu pompy ciepła. Działamy na rynku już ponad 9 lat. Korzystamy wyłącznie z najnowocześniejszych rozwiązań. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Zrealizowaliśmy już wiele instalacji pomp ciepła w Poznaniu oraz na terenie całej Wielkopolski. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Sędzinku obok Poznania. Naszym niewątpliwym atutem jest kompleksowość – to właśnie u nas przeprowadzisz całą realizację od początku do końca. Zajmiemy się projektowaniem, dostarczeniem dokumentacji technicznej oraz montażem instalacji. Dołącz do grona zadowolonych klientów z Poznania i skorzystaj z naszych usług instalacji pompy ciepła w twoim domu. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na dole strony lub rozmowę telefoniczną.

Pompy ciepła – ekologiczny sposób pozyskiwania ciepła w domu

Pompa ciepła to innowacyjny sposób ogrzewania lub chłodzenia pomieszczeń oraz podgrzewania wody użytkowej. W porównaniu z tradycyjnymi systemami grzewczymi, pompy ciepła są znacznie bardziej ekologiczne, gdyż nie emitują spalin i nie zanieczyszczają środowiska, a w dodatku ich użytkowanie jest znacznie tańsze. Jeśli zastanawiasz się nad zakupem pompy ciepła doskonale trafiłeś! W Eovia znajdziesz szeroki wybór pomp ciepła powietrze-woda znanych producentów. Oferujemy produkty takich marek jak Bosch i Haier, które jakością swoich wyrobów znacząco wyróżniają się na rynku. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Pompa ciepła do domu to zdecydowanie najtańszy i najbardziej ekologiczny sposób ogrzewania budynku i wody użytkowej. Brak emisji spalin i pyłów przekłada się na lepszą jakość powietrza, a tym samym lepsze zdrowie domowników. Pompa ciepła znakomicie sprawdza się w nowoczesnych domach, gdzie duże znaczenie ma zeroemisyjność i komfort życia lokatorów. Ponadto, ze względu na wysoką energooszczędność i czerpanie energii ze środowiska, pompa ciepła zdecydowanie jest najtańszą formą ogrzewania budynków.

Pompy ciepła powietrze-woda – komfort i innowacja

Pompa ciepła to urządzenie grzewcze pozyskujące nawet do 75% energii ze środowiska naturalnego. Biorąc pod uwagę ostatnimi czasy coraz głośniejsze apele nakłaniające do walki ze zmieniającym się klimatem, wykorzystywanie urządzeń nieszkodliwych dla środowiska jest dużym krokiem w dobrą stronę. Warto jednak zauważyć, że poza swoim ekologicznym charakterem pompa ciepła posiada również szereg innych korzyści, jak choćby bezobsługowe działanie na co dzień, kompaktowy rozmiar czy minimalne koszty eksploatacyjne. Ponadto, nierzadko można ubiegać się również o dofinansowanie do zakupu pompy ciepła co dodatkowo obniża koszt inwestycji.

Pompy ciepła – efektywna praca przez cały rok

W ofercie  Eovia znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda marek Bosch i Haier. To wielofunkcyjne urządzenia gwarantujące efektywne ogrzewanie zimą, gdy temperatury spadają do -25°C, jak i wydajne chłodzenie latem w temperaturach od 10°C do ok. 45°C. Bogate doświadczenie zespołów konstruktorów biorących udział w tworzeniu pomp ciepła Bosch i Haier pozwala nam zaoferować Wam wysoce energooszczędne urządzenia o wybitnie dobrych parametrach pracy i ponadprzeciętnej wydajności.

Jak działa pompa ciepła powietrze-woda?

Działanie pompy ciepła powietrze-woda polega na wymuszaniu ruchu powietrza o kierunku przeciwnym do naturalnego. Pompa ciepła pobiera energię cieplną z otoczenia i, dzięki czynnikowi chłodniczemu i odpowiedniemu stężeniu, kieruje ją na czynnik roboczy, który ogrzewa wodę. Wodę tę można wykorzystać do ogrzewania pomieszczeń lub jako ciepłą wodę użytkową.

Dlaczego warto mieć pompę ciepła?

Pompa ciepła powietrze-woda to wyjątkowo praktyczne urządzenie, które warto mieć w swoim domu ze względu na:

Na jakie cechy warto zwrócić uwagę kupując pompę ciepła?

Na pracę pompy ciepła wpływa sześć parametrów technicznych, na które warto zwrócić uwagę podczas jej zakupu. Są to:

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl