Od momentu założenia firmy działamy segmencie energetycznym. Na samym początku braliśmy czynny udział w wprowadzeniu w Polsce sieci 4G/LTE dlatego telekomunikacja nie jest nam obca. Natomiast równolegle do tych ciekawych i wymagających projektów rozwijaliśmy powoli segment OZE. W tej chwili jesteśmy jedną z starszych firm działających na rynku fotowoltaiki w Polsce z olbrzymim doświadczeniem zwłaszcza w nietypowych i trudnych projektach.

Kilka lat temu przyszedł czas na dalszy rozwój który wymusili nasi Klienci i do naszej oferty wprowadziliśmy segment ogrzewania za pomocą źródeł odnawialnych czyli pomp ciepła. Klimatyzacja to nic innego jak pompa ciepła- stąd ta branża tez nie jest nam obca.

Wisienką na torcie jest od kilku lat realizowana przez nas automatyka budynkowa. Jesteśmy jedną z nielicznych firm które potrafią zrealizować projekty OZE, elektryczne, energetyczne jak i hydrauliczne i spiąć to w jedną spójną całość – tak aby budynek był centralnie i mądrze zarządzany. Dzięki czemu oszczędzamy i jesteśmy bardziej niezależni i bezpieczniejsi.

Zapraszam serdecznie do kontaktu

Piotr Beer – właściciel