O nas

Certyfikaty

Firma EOVIA istnieje na rynku od 2013r. Założenia będące inspiracją do powstania działalności to wizja spodziewanej w przyszłości konieczności ograniczania zużycia tradycyjnych nośników energii dla uzyskania oszczędności w kosztach eksploatacyjnych budynków, przy, co istotne, poszanowaniu środowiska naturalnego. Od samego początku priorytetem było zapewnienie Klientom wysokiej jakości i sprawności produkowanych paneli fotowoltaicznych. Wykwalifikowana kadra i uzyskane doświadczenie pozwalają wspierać realizację szerokiej gamy projektów inwestycyjnych.

Odnawialne źródła energii stanowią inspirację nie tylko do pracy zawodowej, ale także stanowią praktyczne rozwiązania w naszym życiu prywatnym. Proponowane bowiem technologie fotowoltaiczne najpierw zostały przez nas gruntownie sprawdzone i do dziś stanowią w naszych gospodarstwach domowych oszczędne, bezpieczne, bezobsługowe rozwiązania.

Proponujemy więc Państwu sprawdzony produkt, który w znacznym stopniu ułatwi codzienne funkcjonowanie, a co istotne stanowi ogromną oszczędność dla budżetu domowego. W dzisiejszych czasach nieuniknione jest korzystanie z energii elektrycznej, dlaczego więc nie obniżyć jej kosztów zużycia poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej?!

 panele_na_dachu

W ramach naszej działalności zajmujemy się:

  • odnawialnymi Źródłami Energii OZE – fotowoltaiką,
  • montażem lamp solarnych,
  • ogrzewaniem podczerwienią,
  • montażem instalacji odgromowych,
  • pracami na wysokości w dostępie linowym.

panele_na_dachu_2

 

W zakres usług Firmy Eovia wchodzi projektowanie, montaż i serwis profesjonalnych instalacji – elektrowni fotowoltaicznych. Pomagamy również w pozyskaniu dotacji na inwestycję. Prowadzimy obsługę i serwis posprzedażowy oraz już istniejących instalacji. Nasze realizacje przeprowadzamy kompleksowo: od projektu poprzez dokumentację techniczną do instalacji.

Posiadamy niezbędne uprawnienia: elektryczne SEP, do pracy na wysokości oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie instalacji i przyłączeń systemów fotowoltaicznych do ZE.

Prowadzimy prace w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Wykorzystujemy wyłącznie atestowany sprzęt alpinistyczny, gdyż wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i miejsca, w którym prowadzone są prace na wysokości.

Na wszystkie wykonane prace i usługi wystawiamy fakturę VAT.

panele_na_dachu_3 panele_na_dachu_4

 

panele_na_dachu_5

Gwarancja

Firma EOVIA gwarantuje swoim Klientom pełen profesjonalizm wykonania prac.

Zapewniamy, że oferowane przez Firmę EOVIA usługi przebiegają zgodnie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

 

panele_na_dachu_6

  • 0%

0% rutyny

Każda instalacja jest inna. Zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

  • 90%

Terminowość

Wszystkie prace staramy się wykonywać w ustalonym wcześniej terminie, przeszkodzić mogą nam jedynie "siły" od nas niezależne jak np. pogoda

  • 85%

Gwarancja

Większość komponentów instalacji PV ma gwarancję min. 10-letnią

  • 100%

Bezpieczeństwo

Posiadamy zabezpieczenie w formie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej: Polisa typ 19043 nr4157409 oraz niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Pracujemy na atestowanym sprzęcie wysokościowym.

Zespół

Piotr Beer

Krzysztof Ryjo

koordynator prac instalacyjnych

Waldemar Galicki

koordynator prac instalacyjnych

Tomasz Dokuczał

technik instalacji

Krzysztof Skrzypczak

technik instalacji

Kontakt

EOVIA Piotr Beer

ul. Wiśniowa 17f, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820
REGON: 302370602

tel.: +48 519 486 768
tel.: (61)625 75 53
tel.: +48 502 661 538
kontakt@eovia.pl


Oddziały: Zielona Góra, Gorzów