O nas

Certyfikaty

Firma EOVIA istnieje na rynku od 2013r. Założenia będące inspiracją do powstania działalności to wizja spodziewanej w przyszłości konieczności ograniczania zużycia tradycyjnych nośników energii dla uzyskania oszczędności w kosztach eksploatacyjnych budynków, przy, co istotne, poszanowaniu środowiska naturalnego. Od samego początku priorytetem było zapewnienie Klientom wysokiej jakości i sprawności produkowanych paneli fotowoltaicznych. Wykwalifikowana kadra i uzyskane doświadczenie pozwalają wspierać realizację szerokiej gamy projektów inwestycyjnych.

Odnawialne źródła energii stanowią inspirację nie tylko do pracy zawodowej, ale także stanowią praktyczne rozwiązania w naszym życiu prywatnym. Proponowane bowiem technologie fotowoltaiczne najpierw zostały przez nas gruntownie sprawdzone i do dziś stanowią w naszych gospodarstwach domowych oszczędne, bezpieczne, bezobsługowe rozwiązania.

Proponujemy więc Państwu sprawdzony produkt, który w znacznym stopniu ułatwi codzienne funkcjonowanie, a co istotne stanowi ogromną oszczędność dla budżetu domowego. W dzisiejszych czasach nieuniknione jest korzystanie z energii elektrycznej, dlaczego więc nie obniżyć jej kosztów zużycia poprzez montaż instalacji fotowoltaicznej?!
 panele_na_dachu

W ramach naszej działalności zajmujemy się:

  • odnawialnymi Źródłami Energii OZE – fotowoltaiką,
  • montażem lamp solarnych,
  • ogrzewaniem podczerwienią,
  • montażem instalacji odgromowych,
  • pracami na wysokości w dostępie linowym.

panele_na_dachu_2

 

W zakres usług Firmy Eovia wchodzi projektowanie, montaż i serwis profesjonalnych instalacji – elektrowni fotowoltaicznych. Pomagamy również w pozyskaniu dotacji na inwestycję. Prowadzimy obsługę i serwis posprzedażowy oraz już istniejących instalacji. Nasze realizacje przeprowadzamy kompleksowo: od projektu poprzez dokumentację techniczną do instalacji.

Posiadamy niezbędne uprawnienia: elektryczne SEP, do pracy na wysokości oraz uprawnienia Urzędu Dozoru Technicznego w zakresie instalacji i przyłączeń systemów fotowoltaicznych do ZE.

Prowadzimy prace w Poznaniu oraz na terenie całego kraju. Wykorzystujemy wyłącznie atestowany sprzęt alpinistyczny, gdyż wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zarówno naszych pracowników jak i miejsca, w którym prowadzone są prace na wysokości.

Na wszystkie wykonane prace i usługi wystawiamy fakturę VAT.

panele_na_dachu_3 panele_na_dachu_4

 

panele_na_dachu_5

Gwarancja

Firma EOVIA gwarantuje swoim Klientom pełen profesjonalizm wykonania prac.

Zapewniamy, że oferowane przez Firmę EOVIA usługi przebiegają zgodnie z zachowaniem wszelkich standardów bezpieczeństwa.

 

panele_na_dachu_6

  • 0%

0% rutyny

Każda instalacja jest inna. Zawsze do każdego klienta podchodzimy indywidualnie

  • 90%

Terminowość

Wszystkie prace staramy się wykonywać w ustalonym wcześniej terminie, przeszkodzić mogą nam jedynie "siły" od nas niezależne jak np. pogoda

  • 85%

Gwarancja

Większość komponentów instalacji PV ma gwarancję min. 10-letnią

  • 100%

Bezpieczeństwo

Posiadamy zabezpieczenie w formie ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej: Polisa typ 19043 nr4157409 oraz niezbędne uprawnienia i kwalifikacje. Pracujemy na atestowanym sprzęcie wysokościowym.

Zespół

Piotr Beer

Krzysztof Ryjo

koordynator prac instalacyjnych

Waldemar Galicki

koordynator prac instalacyjnych

Wojciech Rusiecki

przedstawiciel techniczno-handlowy

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl