Folie grzewcze – Poznań i okolice

Folie grzewcze to nowoczesne rozwiązanie do ogrzewania pomieszczeń. Jeśli posiadasz dom bądź mieszkanie w Poznaniu lub jego okolicach i zastanawiasz się jaki rodzaj ogrzewania zastosować w swoim miejscu zamieszkania – folie grzewcze to zdecydowanie opcja warta przemyślenia. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą instalacji energii odnawialnej. Działamy na rynku już od 2013 roku i zrealizowaliśmy wiele projektów instalacji folii grzewczej w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Współpracując z  nami nie musisz się o nic martwić – zajmujemy się instalacją od a do z – począwszy od przedstawienia projektu, poprzez stworzenie dokumentacji technicznej na samej instalacji w domu kończąc. Jeśli zainteresował cię temat folii grzewczej i chciałby go zastosować w swoim domu w Poznaniu, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na dole strony, mailowo lub telefonicznie. Odpowiemy na wszelkie pytania i zaproponujemy rozwiązania, które będą najlepsze dla ciebie.

W naszej firmie znajdziesz szeroki wybór folii grzewczych marki Heat Decor cechujących się dużą wydajnością, długą żywotnością i bezpieczną eksploatacją. Zastępując tradycyjne grzejniki wodne folią grzewczą bez wątpienia dostrzeżesz szereg korzyści wynikających z jej użytkowania. Zainwestuj w folię grzewczą i przekonaj się jak komfortowe jest jej użytkowanie!

Folia grzewcza instalowane na podłodze
Folia grzewcza instalowane na podłodze

Folia grzewcza – innowacyjny sposób ogrzewania pomieszczeń

Folia grzewcza to innowacyjne rozwiązanie wykorzystywane w dziedzinie ogrzewania pomieszczeń. Jest ona zbudowana z folii PET, na którą techniką drukarską nanosi się grafit. Jej działanie opiera się o promieniowanie podczerwone, dzięki czemu ogrzewanie pomieszczeń przy użyciu folii grzewczej jest tak wydajne i bezpieczne. Na rynku europejskim znana już od dawna, folia grzewcza w Polsce to nadal stosunkowo nowy produkt, do którego wciąż podchodzimy z rezerwą.

Folia grzewcza charakteryzuje się duża wytrzymałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Sterowanie jej działaniem jest niezwykle intuicyjne i odbywa się przy użyciu panelu wbudowanego w ścianę. To niezwykle efektywna metoda ogrzewania pomieszczeń, która ze względu na zerową emisyjność i żywotność sięgającą nawet 50-100 lat ma spore szanse swoją popularnością w krótkim czasie wyprzedzić tradycyjne systemy grzejne.

Zalety stosowania folii grzewczej

Ogrzewanie domu folią grzewczą jest niezwykle wydajne ze względu na brak strat wynikających z przesyłu ciepła. Folia grzewcza oddaje temperaturę w miejscu jej wytwarzania. Ponadto, jej użytkowanie jest dość tanie, a koszty eksploatacyjne niskie w porównaniu z instalacją tradycyjnego systemu centralnego ogrzewania. Warto również zauważyć, że folia grzewcza to technologia zeroemisyjna, niezagrażająca zaczadzeniem lub zatruciem gazem, a przy tym niewymagająca serwisowania. Biorąc pod uwagę również fakt, że, zabudowana w podłodze, ścianach lub suficie, folia grzewcza jest niewidoczna i nie szpeci swoim wyglądem, śmiało można powiedzieć, że jest najlepszym z rozwiązań dostępnych obecnie na rynku.

Ogrzewanie podłogowe folią grzewczą pod panelami i wylewką

Obecnie najpopularniejszą formą ogrzewania pomieszczeń folią grzewczą jest umieszczanie jej bezpośrednio pod panelami podłogowymi. Świetnie współgrają one bowiem z każdym rodzajem paneli – od laminowanych po winylowe. W nowo projektowanych budynkach oraz tych przeznaczonych do generalnego remontu niekiedy montuje się folie grzewcze pod wylewką i pełnią one wówczas rolę podstawowego źródła ciepła w pomieszczeniach. Ciekawostką są również folie grzewcze montowane pod lustrami w łazienkach. Ich montaż zapobiega parowaniu lustra, a w dodatku pełni rolę kaloryfera i zapewnia zawsze przyjemną temperaturę w pomieszczeniu.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl