Carporty – wiaty solarne Poznań i okolice

Szukasz wysokiej jakości stacji ładowania pojazdów elektrycznych o dużej trwałości i niezawodności? Postaw na rozwiązania dostępne w Eovia! Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy produkty renomowanych marek, takich jak Enel X, Webasto i Fronius. Sprawdź teraz!

Stacje ładowania samochodów elektrycznych Poznań i okolice

Samochody elektryczne to zdecydowanie coraz popularniejszy środek transportu. Jak każdy inny pojazd potrzebuje odpowiedniego zasilania. Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Działamy głównie w Poznaniu i jego okolicach. Posiadamy rozwiązania zarówno do domów, jak i przestrzeni komercyjnych. Jeśli jesteś właścicielem firmy, hotelu czy innego obiektu usługowego na terenie Poznania lub w innej części Wielkopolski i chcesz zaproponować takie udogodnienie swoim klientom oraz pracownikom – zapraszamy kontaktu z nami! Doradzimy jaka stacja ładowania samochodów elektrycznych sprawdzi się w twoim przypadku. Montujemy również przydomowe stacje ładowania pojazdów, dlatego jesteśmy otwarci również dla klientów indywidualnych. Stację możemy połączyć z systemem fotowoltaiki, co spowoduje dodatkowe zmniejszenie kosztów ładowania samochodu elektrycznego. Zajmujemy się kompleksową obsługą instalacji – od projektu, aż po końcowy montaż. Jeśli masz jakieś pytania lub chciałbyś dowiedzieć się więcej – pozostajemy do twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie.

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Elektromobilność na stałe zagościła w Europie. Coraz więcej osób może się pochwalić pojazdem napędzanym energią elektryczną, w wyniku czego coraz większą popularnością cieszą się również stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Montowane zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach, centrach handlowych i na parkingach są na wyciągnięcie ręki, aby umożliwić ładowanie auta zawsze gdy pojawi się taka potrzeba.

Carporty – wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz

W Eovia specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i budowie stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Swoje produkty dostarczamy zarówno do domów prywatnych, jak i obiektów publicznych, w tym hoteli, galerii handlowych, biur i samorządów. Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji i z chęcią odpowiemy na każde z Twoich pytań. Służymy doradztwem w zakresie doboru optymalnej lokalizacji stacji ładowania samochodów elektrycznych i jej warunków technicznych. Wybierając produkty firmy Eovia możesz być pewien najkorzystniejszych warunków zakupu!

Dlaczego warto wybrać nasze stacje ładowania pojazdów elektrycznych?

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości stacje ładowania pojazdów elektrycznych o ponadprzeciętnym komforcie użytkowania i wybitnej funkcjonalności. Do cech wyróżniających oferowane przez nas produkty można zaliczyć m.in.:

Bezpieczeństwo i wydajność ładowania pojazdów elektrycznych

Jeśli szukasz trwałych stacji ładowania pojazdów elektrycznych o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Oferujemy zarówno duże stacje ładowania pojazdów, jak i mniejsze modele przydomowe. Dzięki wysokiej innowacyjności i funkcjonalności oferowane przez nas stacje ładowania samochodów elektrycznych zaliczają się do najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wysoki poziom bezpieczeństwa ich użytkowania oraz niska awaryjność sprawiają, że będziesz cieszył się ich użytkowaniem przez wiele lat.

 

Carporty - ładowarki do samochodów

Źródło: corab.eu

 

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl