Carporty – wiaty solarne

Ekologiczny samochód na prąd

Stacje ładowania samochodów elektrycznych

Elektromobilność na stałe zagościła w Europie. Coraz więcej osób może się pochwalić pojazdem napędzanym energią elektryczną, w wyniku czego coraz większą popularnością cieszą się również stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Montowane zarówno w domach prywatnych, jak i w biurach, centrach handlowych i na parkingach są na wyciągnięcie ręki, aby umożliwić ładowanie auta zawsze gdy pojawi się taka potrzeba.

Szukasz wysokiej jakości stacji ładowania pojazdów elektrycznych o dużej trwałości i niezawodności? Postaw na rozwiązania dostępne w Eovia! Oferujemy wyłącznie najwyższej klasy produkty renomowanych marek, takich jak Enel X, Webasto i Fronius. Sprawdź teraz!

Carporty – wszędzie tam gdzie ich potrzebujesz

W Eovia specjalizujemy się w sprzedaży, montażu i budowie stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Swoje produkty dostarczamy zarówno do domów prywatnych, jak i obiektów publicznych, w tym hoteli, galerii handlowych, biur i samorządów. Oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji inwestycji i z chęcią odpowiemy na każde z Twoich pytań. Służymy doradztwem w zakresie doboru optymalnej lokalizacji stacji ładowania samochodów elektrycznych i jej warunków technicznych. Wybierając produkty firmy Eovia możesz być pewien najkorzystniejszych warunków zakupu!

Dlaczego warto wybrać nasze stacje ładowania pojazdów elektrycznych?

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyłącznie najwyższej jakości stacje ładowania pojazdów elektrycznych o ponadprzeciętnym komforcie użytkowania i wybitnej funkcjonalności. Do cech wyróżniających oferowane przez nas produkty można zaliczyć m.in.:

  • bezpieczeństwo – dzięki automatycznym systemom ochronnym użytkowanie naszych stacji ładowania samochodów elektrycznych jest w pełni bezpieczne zarówno dla jego użytkowników, jak i dla samego pojazdu;
  • łatwość obsługi – ładowanie pojazdów za pomocą oferowanych przez nas stacji ładowania samochodów elektrycznych jest w pełni komfortowe i intuicyjne.
  • uniwersalność – oferowane przez nas stacje ładowania pojazdów elektrycznych są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami aut.
  • atrakcyjny design – oferowane przez nas stacje ładowania pojazdów elektrycznych cechuje lekki, nowoczesny, atrakcyjny design.
  • możliwość skonfigurowania stacji EV tak aby pojazd był ładowany wyłącznie nadwyżką energii z fotowoltaiki- czyli całkowicie za darmo

Bezpieczeństwo i wydajność ładowania pojazdów elektrycznych

Jeśli szukasz trwałych stacji ładowania pojazdów elektrycznych o wysokiej odporności na działanie czynników zewnętrznych koniecznie zapoznaj się z naszym asortymentem. Oferujemy zarówno duże stacje ładowania pojazdów, jak i mniejsze modele przydomowe. Dzięki wysokiej innowacyjności i funkcjonalności oferowane przez nas stacje ładowania samochodów elektrycznych zaliczają się do najlepszych rozwiązań dostępnych na rynku. Wysoki poziom bezpieczeństwa ich użytkowania oraz niska awaryjność sprawiają, że będziesz cieszył się ich użytkowaniem przez wiele lat.

Carporty - ładowarki do samochodów

Źródło: corab.eu

 

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl