Pomiary kontrolne i odbiorcze instalacji fotowoltaicznych

Firmy wykonawcze z branży fotowoltaicznej są zobowiązane do wykonywania pomiarów elektrycznych. Ich celem jest kontrola prawidłowości działania instalacji PV oraz jej zabezpieczeń.

W Eovia specjalizujemy się w pracach związanych z instalacjami fotowoltaicznymi, w tym również w wykonywaniu pomiarów kontrolnych i odbiorczych. Korzystając z nowoczesnych urządzeń pomiarowych wykonujemy szereg pomiarów, których celem jest bezpieczeństwo pracy i użytkowania instalacji PV. Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z naszymi doradcami!

Dlaczego warto kontrolować parametry instalacji fotowoltaicznych?

Pomiary kontrolne i odbiorcze instalacji fotowoltaicznej to elementy serwisu fotowoltaiki, których nie należy bagatelizować i pomijać. Wykonując szereg badań i analiz można bowiem nie tylko ustalić czy dana instalacja działa prawidłowo, lecz także czy jej działanie nie zagraża zdrowiu ani życiu użytkowników. Jedynie w stosunku do prawidłowo zamontowanej instalacji fotowoltaicznej możemy być w 100% pewni jej funkcjonalności i bezpieczeństwa.

Eovia – kompetencja i wydajność

W Eovia stawiamy na profesjonalizm, dlatego wszystkie realizowane przez nas prace cechuje ponadprzeciętna dokładność. Przeprowadzając badania kontrolne i odbiorcze instalacji fotowoltaicznych dbamy, aby były one realizowane prawidłowo, przy użyciu najlepszych urządzeń dostępnych na rynku. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że od jakości naszej pracy zależy nie tylko efektywność działania Twojej instalacji, lecz również bezpieczeństwo jej użytkowania. Możesz być zatem pewien, że powierzając te zadania naszemu zespołowi zostaną one wykonane tak, jak należy!

Wykorzystywane przez nas urządzenia pomiarowe

W trakcie pomiarów kontrolnych i odbiorczych instalacji fotowoltaicznych wykorzystujemy urządzenia pomiarowe Sonel MPI-540 i Seaward PV200(sprzęt najwyższej klasy) posiadające świadectwa wzorcowania.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl