Pomiary kontrolne i odbiorcze instalacji elektrycznych 230/400V

Pomiary odbiorcze i okresowe instalacji elektrycznych są ważnym elementem kontroli stanu technicznego instalacji i urządzeń. Wykonując je regularnie mamy pewność, że żaden z podzespołów nie działa wadliwie, a cała instalacja jest bezpieczna w eksploatacji.

W Eovia realizujemy pomiary kontrolne i odbiorcze instalacji elektrycznych 230/400V. Wszystkie wykonane przez nas prace cechują się wysoką precyzją badań i dokładnością otrzymanych wyników, dzięki czemu możesz w pełni zaufać naszej ekspertyzie. Serdecznie zachęcamy do kontaktu!

Kiedy warto przeprowadzić pomiary kontrolne instalacji elektrycznej?

Kontrola instalacji elektrycznej powinna odbywać się każdorazowo po zakończeniu prac związanych z jej budową, przebudową lub remontem. Ponadto, w celu kontroli bezpieczeństwa użytkowania instalacji i urządzeń elektrycznych zaleca się również zlecanie okresowych badań mających za zadanie weryfikację ich stanu technicznego.

Eovia – profesjonalizm i kompetentność

W Eovia doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że jedynie prawidłowo działająca i właściwie eksploatowana instalacja elektryczna jest gwarancją bezpieczeństwa jej użytkowników, dlatego też dokładamy największych starań, aby przygotowywane przez nas ekspertyzy były jak najbardziej dokładne i zgodne ze stanem faktycznym.

Jakie urządzenia wykorzystujemy podczas pomiarów instalacji elektrycznych?

W trakcie pomiarów kontrolnych i odbiorczych instalacji elektrycznych wykorzystujemy nowoczesne urządzenia pomiarowe marek Sonel i Seaward. Protokoły pokontrolne przygotowujemy w sprawdzonym programie pobierającym wyniki bezpośrednio z analizatorów, co zwiększa czytelność i przejrzystość dokumentów jednocześnie zapobiegając pomyłkom podczas przepisywania wyników. Decydując się na naszą ofertę możesz być zatem pewien, że wybierasz to co najlepsze! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym konsultantem!

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl