Pomiary bezpieczeństwa i wydajności – Poznań i okolice

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszej oferty pomiarów kontrolnych i odbiorczych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji elektrycznych 230/400V. Pomiarów dokonujemy jedynie na sprawdzonych przez nas urządzeniach. Wykorzystujemy do tego sprzęt najlepszych i renomowanych producentów. Wszystko po to, abyś miał pewność, że twoje instalacje są bezpieczne i wydajne, oraz że możesz z nich korzystać bez żadnych obaw. Nasza firma zlokalizowana jest w Sędzinku obok Poznania i to właśnie rejon tego miasta oraz Wielkopolski jest miejscem, w którym najczęściej dokonujemy takich pomiarów. Przeprowadzamy pomiary zarówno instalacji fotowoltaicznych, jak i elektrycznych. Protokoły pokontrolne przygotowujemy w programie odczytującym wyniki bezpośrednio z analizatorów. Wyklucza to możliwość dokonania pomyłki, jak ma to miejsce przy ręcznym wpisywaniu danych. Dodatkowo program umożliwia przedstawienie wyników kontroli w przejrzysty sposób. Nasza firma działa na rynku już od ponad  9 lat. Wykonaliśmy wiele pomiarów bezpieczeństwa i wydajności w Poznaniu i jego okolicach. Jeśli potrzebujesz wykonać pomiar – skontaktuj się z naszymi specjalistami poprzez formularz kontaktowy lub telefonicznie.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty pomiarów kontrolnych i odbiorczych instalacji fotowoltaicznych oraz instalacji elektrycznych 230/400V. Do wykonania pomiarów używamy nowoczesnych urządzeń pomiarowych Sonel oraz Seaward posiadających świadectwa wzorcowania. Protokoły pokontrolne przygotowujemy w sprawdzonym programie pobierającym wyniki bezpośrednio z analizatorów, co zwiększa czytelność i przejrzystość dokumentów jednocześnie zapobiegając pomyłkom podczas przepisywania wyników.

Celem wykonania w/w pomiarów jest bezpieczeństwo użytkowania instalacji elektrycznych i fotowoltaicznych. Należy bowiem pamiętać, iż zastosowanie niskiej jakości materiałów, niewłaściwe wykonanie, uszkodzenia izolacji itp. zagrażają zdrowiu i życiu użytkownika.

Wielofunkcyjny miernik parametrów instalacji elektrycznych MPI -540

Miernik Sonel MPI-540 przeznaczony jest do sprawdzania domowych i przemysło­wych instalacji elektrycznych. Za pomocą przyrządu można wykonać pomiary, których wyniki określają stan bezpieczeństwa instalacji. Dodatkowo użytkow­nik ma możliwość rejestracji parametrów sieci elektrycznych znajdujących się na tych obiektach. Umożliwia to kontrolę jakości energii elektrycznej oraz pomiar parametrów ochrony przeciwporażeniowej przy użyciu jednego uni­wersalnego urządzenia.

Znaczne zautomatyzowanie pomiarów umożliwia funkcja badania wyłączników różnicowo-prądowych w trybie Auto, a także wstępnie zaprogramowane przez producenta sekwencje pomiarowe (tzw. au­totesty), które można również rozbudowywać o własne sekwencje. Wykonanie w sposób automatyczny pomiarów rezystancji izolacji przewodów 3-, 4-, oraz 5-żyłowych umożliwi adapter AUTO ISO-1000C.

Więcej niż miernik wielofunkcyjny:
Przyrządem tym można wykonać wszystkie pomiary w odbiorczych instalacjach elektrycznych zgodnie z obowiązującymi przepisami:

Analizator instalacji fotowoltaicznych Seaward PV200 Solar Survey 200r

Solar PV200 to wysoce wydajne i efektywne rozwiązanie do testu i diagnozy systemów PV. Przeprowadza wszystkie testy uruchomieniowe wymagane przez normę IEC 62446 i przeprowadza szybki i dokładny pomiar krzywej I-V zgodnie z wymaganiami IEC 61829.

Dzięki bezpośredniemu połączeniu z pojedynczym panelem PV lub ich szeregiem za pomocą dostarczonych przewodów, test może zostać łatwo przeprowadzony w ciągu kilku sekund za naciśnięciem jednego klawisza.

Wykonywane pomiary:

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl