Instalacje odgromowe – Poznań i okolice

W dobie zmian klimatycznych i coraz częstszego występowania burz – szczególnie w okresie letnim – w naszym regionie, warto pomyśleć nad odpowiednim zabezpieczeniem domu przed wyładowaniami elektrycznymi. W naszej firmie specjalizujemy się w montażu systemu ochrony odgromowej w Poznaniu i jego okolicach. Działamy głównie w rejonie Wielkopolski, gdzie zlokalizowana jest również nasza firma. Ochrona odgromowa wyraźnie poprawia bezpieczeństwo samego domu, jaki i sprzętu elektrycznego, który się w nim znajduje. Nasza firma prowadzi usługi kompleksowe – od projektu, dostarczeniu dokumentacji technicznej, aż po montaż systemu ochrony odgromowej na twoim domu.

Nie tylko piorunochrony

Zajmujemy się również konserwacją, pomiarami i przeglądami okresowymi istniejących już instalacji odgromowych w Poznaniu i jego okolicach. Posiadamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zakresie montażu systemów odgromowych i instalacji źródeł energii odnawialnej. Jesteśmy specjalistami w swoim fachu, którym możesz zaufać. Jeśli masz jakieś pytania – chętnie na nie odpowiemy i doradzimy najlepsze rozwiązania dla twojego domu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub skorzystania z formularza kontaktowego.

W Eovia zajmujemy się projektowaniem i montażem instalacji odgromowych i przeciwprzepięciowych dla domów prywatnych i przedsiębiorstw. Wykonujemy również serwisowanie, pomiary i przeglądy okresowe już istniejących systemów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Systemy ochrony odgromowej

Systemy ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej skutecznie chronią budynki i znajdujący się w nich sprzęt przed zniszczeniami spowodowanymi przez pioruny. To jedne z podstawowych instalacji ochronnych, które warto zainstalować w każdym budynku bez wyjątku.

Działanie systemów ochrony odgromowej polega na przejęciu wyładowania piorunowego i przekierowaniu go w sposób bezpieczny do ziemi tak, aby budynek nie uległ uszkodzeniu. Ochronę odgromową najczęściej montuje się na dachach budynków i składa się ona ze zwodów odgromowych, przewodów odprowadzających i uziomów.

Nowoczesne instalacje odgromowe z Eovia

Inwestując w nasze instalacje odgromowe możesz być pewien jakości ich wykonania i skuteczności działania. W Eovia dbamy, aby każdy z elementów ochrony odgromowej prawidłowo spełniał swoją funkcję przez wiele lat tak, abyś Ty i Twoi bliscy czuli się bezpiecznie we własnym domu. Nie zwlekaj i już teraz skontaktuj się z naszym konsultantem!

Ochrona odgromowa

Systemy ochrony przeciwprzepięciowej

Zwarcia pojawiające się w sieci podczas wyładowań piorunowych stanowią potencjalne zagrożenie dla sprzętu elektrycznego i elektronicznego znajdującego się w domach. Aby się przed nimi uchronić warto rozważyć montaż ochrony przeciwprzepięciowej. Odpowiednio dobrane ograniczniki przepięć zapobiegają nagłym wzrostom prądu w sieci, w wyniku czego wszystkie odbiorniki są bezpieczne podczas trwania burzy.

Systemy ochrony odgromowej i przeciwprzepięciowej mogą działać niezależnie, jednakże w Eovia zalecamy montaż obu instalacji. Wyłącznie wówczas można mieć bowiem pewność ochrony przed negatywnymi skutkami wyładowań piorunowych.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl