Ładowarki do EV

Jesteś właścicielem pojazdu elektrycznego i szukasz sposobu na ładowanie go w domu? A może potrzebujesz mobilnej stacji ładowania samochodów elektrycznych, którą mógłbyś zabrać w podróż służbową lub do biura? Jeśli tak, doskonale trafiłeś! W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór stacji ładowania pojazdów elektrycznych zarówno prądem stałym, jak i zmiennym. Oferujemy wyłącznie technologie najlepszych producentów na rynku, które będą służyć Ci niezawodnie przez lata. Sprawdź!

Niezawodne i efektywne stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pojazdy elektryczne trzeba ładować regularnie, co dwa-trzy dni. Korzystając z stacji ładowania samochodów elektrycznych dostępnych w naszej firmie nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu! W prosty i bezpieczny sposób zasilisz swoje auto energią elektryczną w domu i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz – w pracy, centrach handlowych, obiektach sportowych i różnorakich obiektach użyteczności publicznej. Ponadto, warto zaznaczyć, że oferowane przez nas stacje ładowania samochodów są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami samochodów, dzięki czemu ich użycie nie nastręczy Ci żadnych trudności.

Domowe ładowarki do samochodów elektrycznych – innowacja i bezpieczeństwo

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyłącznie najlepsze, innowacyjne stacje ładowania pojazdów elektrycznych o wysokim komforcie użytkowania i ponadprzeciętnej funkcjonalności. Wszystkie dostępne modele spełniają najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu możesz być zupełnie spokojny o ich bezawaryjność i skuteczność działania. Co więcej, prosta, intuicyjna obsługa tzw. ładowarek do samochodów elektrycznych i ich solidne wykonanie są gwarancją komfortu i bezpieczeństwa ich użytkowania.

Domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych – nasi producenci

W naszej firmie znajdziesz zarówno duże ładowarki DC do samochodów elektrycznych, które ładują prądem stałym o dużej wartości (większej niż 100A DC), jak również mniejsze, przydomowe stacje ładowania pojazdów o mocy ładowania do 22 kW z maksymalnym prądem 32 A. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak Enel X, Webasto i Fronius, wyróżniający się na tle pozostałych optymalną współpracą z instalacjami fotowoltaicznymi.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych – blisko, tanio, wygodnie!

Elektromobilność w Polsce to wciąż raczkująca technologia wymagająca rozwoju infrastruktury dedykowanej pojazdom elektrycznym i wsparcia, np. w postaci programów rządowych. Na szczęście sięgając po domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych dostępne w naszej firmie  to nie problem! Inwestując w ładowarki do EV szybko i bezpiecznie naładujesz auto w swoim domu. Wykorzystując przy tym energię pochodzącą z fotowoltaiki lub niższe ceny energii w taryfie nocnej zapłacisz dużo mniej niż miałoby to mniejsze w publicznych stacjach ładowania. Zainteresowany? Skorzystaj z oferty już teraz!

 

samochód elektryczny podłączony do ładowarki

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605


kontakt@eovia.pl