Ładowarki do EV Poznań i okolice

Jesteś właścicielem samochodu elektrycznego w Poznaniu? A może rozważasz zakup takiego pojazdu, ale powstrzymuje cię myśl o tym, jak w prosty sposób będzie można go ładować w twoim domu? Trafiłeś w idealne miejsce. Nasza firma zlokalizowana jest w Wielkopolsce i specjalizuje się w instalacjach odnawialnych źródeł energii, w tym również stacji ładowania samochodów elektrycznych w Poznaniu i jego okolicach. Nasi specjaliści pomogą ci wybrać najefektywniejszą ładowarkę do EV, którą zamontujemy w twoim domu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas na szukanie stacji ładowania pojazdów na mieście. Będzie to również rozwiązanie bardzo wygodne, ponieważ ładowarkę będziesz miał zawsze pod ręką. W naszej ofercie posiadamy sprzęt tylko renomowanych producentów. Zrealizowaliśmy już wiele instalacji domowych stacji ładowania pojazdów w Poznaniu, jak również jego okolicach. Jeśli zainteresował cię ten temat i chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego, wysyłają maila lub dzwoniąc. Nasi eksperci doradzą ci najlepsze rozwiązania do twojego domu.

Niezawodne i efektywne stacje ładowania samochodów elektrycznych

Pojazdy elektryczne trzeba ładować regularnie, co dwa-trzy dni. Korzystając z stacji ładowania samochodów elektrycznych dostępnych w naszej firmie nie będziesz miał z tym najmniejszego problemu! W prosty i bezpieczny sposób zasilisz swoje auto energią elektryczną w domu i wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz – w pracy, centrach handlowych, obiektach sportowych i różnorakich obiektach użyteczności publicznej. Ponadto, warto zaznaczyć, że oferowane przez nas stacje ładowania samochodów są kompatybilne z wieloma popularnymi modelami samochodów, dzięki czemu ich użycie nie nastręczy Ci żadnych trudności.

Domowe ładowarki do samochodów elektrycznych – innowacja i bezpieczeństwo

W ofercie naszej firmy znajdziesz wyłącznie najlepsze, innowacyjne stacje ładowania pojazdów elektrycznych o wysokim komforcie użytkowania i ponadprzeciętnej funkcjonalności. Wszystkie dostępne modele spełniają najbardziej rygorystyczne normy, dzięki czemu możesz być zupełnie spokojny o ich bezawaryjność i skuteczność działania. Co więcej, prosta, intuicyjna obsługa tzw. ładowarek do samochodów elektrycznych i ich solidne wykonanie są gwarancją komfortu i bezpieczeństwa ich użytkowania.

Domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych – nasi producenci

W naszej firmie znajdziesz zarówno duże ładowarki DC do samochodów elektrycznych, które ładują prądem stałym o dużej wartości (większej niż 100A DC), jak również mniejsze, przydomowe stacje ładowania pojazdów o mocy ładowania do 22 kW z maksymalnym prądem 32 A. W naszej ofercie znajdziesz produkty takich marek jak Enel X, Webasto i Fronius, wyróżniający się na tle pozostałych optymalną współpracą z instalacjami fotowoltaicznymi.

Stacje ładowania pojazdów elektrycznych – blisko, tanio, wygodnie!

Elektromobilność w Polsce to wciąż raczkująca technologia wymagająca rozwoju infrastruktury dedykowanej pojazdom elektrycznym i wsparcia, np. w postaci programów rządowych. Na szczęście sięgając po domowe stacje ładowania samochodów elektrycznych dostępne w naszej firmie  to nie problem! Inwestując w ładowarki do EV szybko i bezpiecznie naładujesz auto w swoim domu. Wykorzystując przy tym energię pochodzącą z fotowoltaiki lub niższe ceny energii w taryfie nocnej zapłacisz dużo mniej niż miałoby to mniejsze w publicznych stacjach ładowania. Zainteresowany? Skorzystaj z oferty już teraz!

 

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl