Instalacje fotowoltaiczne – Poznań i okolice

Instalacje PV dla domu – Poznań

Panele fotowoltaiczne to już swego rodzaju must have. Jeśli posiadasz dom w Poznaniu lub jego okolicach i zastanawiasz się nad montażem instalacji PV, to serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Dlaczego warto skorzystać właśnie z naszych usług? Ponieważ działamy na rynku już od ponad 9 lat. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie źródeł energii odnawialnej. Działamy kompleksowo – od projektu, przygotowania dokumentacji technicznej aż po sam montaż instalacji fotowoltaicznej w twoim domu. Wszystko załatwisz w jednym miejscu. Dodatkowo zajmujemy się pozyskiwaniem dofinansowania na zakup i montaż instalacji fotowoltaicznej ze środków lokalnych i unijnych.  Nasza siedziba mieści się w miejscowości obok Poznania i to właśnie na terenie Wielkopolski przeprowadzamy najwięcej instalacji panelii fotowoltaicznych. Nasze realizacje możesz zobaczyć w zakładce “Realizacje”. Wybierz prawdziwych fachowców w swoim fachu. Czekamy właśnie na ciebie. Jeśli masz jakieś pytania – skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego lub zadzwoń.

Fotowoltaika z Eovia – czysta energia w Twoim domu

Fotowoltaika to już stały element budownictwa jednorodzinnego. Jej korzystny wynik finansowy, ekologiczny charakter i szerokie spektrum zastosowania sprawiają, że obecnie możemy znaleźć ją niemal przy każdym nowoczesnym domu. W Eovia specjalizujemy się w montażu fotowoltaiki, również przy domach jednorodzinnych. Korzystając z naszych usług możesz być pewien ich jakości oraz kompetencji i doświadczenia naszego zespołu. Na każdym etapie realizacji projektu będziemy z Tobą i chętnie odpowiemy na każde z Twoich pytań. Nie czekaj i już teraz umów się na spotkanie!

Panele fotowoltaiczne to innowacyjna technologia umożliwiająca przetwarzanie energii słonecznej na elektryczną. Źródła ich popularności można wypatrywać przede wszystkim w korzyściach ekonomicznych, lecz nie tylko. Montując instalację fotowoltaiczną przy swoim domu będziesz mógł korzystać z niewyczerpalnego źródła energii, jakim jest słońce i bardziej uniezależnić się od dostaw energii z sieci elektroenergetycznej. Ponadto, nie bez znaczenia jest również fakt, że inwestując w fotowoltaikę dla domu wesprzesz środowisko naturalne. Panele PV to brak komina, brak spalin, brak emisji CO2 i innych szkodliwych tlenków, a zatem czystsze powietrze i wyższa jakość życia naszego i naszych bliskich.

Fotowoltaika do domu – zysk dla Ciebie i dla środowiska

Dla większości z nas głównym argumentem przemawiającym na korzyść instalacji fotowoltaicznych dla domu są profity finansowe. Instalacja PV choć kosztowna szybko się zwraca w wyniku czego niekiedy już po kilku latach korzystając z niej możemy generować duże oszczędności. Co więcej, wybierając fotowoltaikę uniezależniamy się od rosnących cen energii osiągając zyski przewyższające nawet najbardziej dochodowe konta oszczędnościowe.

Eovia – instalacje fotowoltaiczne od projektu po montaż i serwisowanie

W Eovia specjalizujemy się w projektowaniu i montażu paneli fotowoltaicznych dla domów. Podczas indywidualnej rozmowy z klientem ustalamy liczbę i ustawienie paneli fotowoltaicznych, układ przewodów i pozostałej elektroniki, wymaganą moc instalacji i pozostałe parametry tak, aby jak najlepiej odpowiadała ona indywidualnym potrzebom zamawiającego. Zajmujemy się również przygotowywaniem dokumentacji technicznej i sprawdzaniem koniecznych pozwoleń na budowę, aby żadna kwestia nie budziła twoich najmniejszych wątpliwości.

Ile kosztują panele fotowoltaiczne dla domu?

Koszt fotowoltaiki dla domu jednorodzinnego jest uzależniony od wielkości samej instalacji i jej indywidualnych cech. Biorąc pod uwagę fakt, że doskonale zdajemy sobie sprawę z stosunkowo wysokiego nakładu inwestycyjnego wymaganego podczas realizacji projektu instalacji fotowoltaicznej, robimy wszystko co w naszej mocy, aby pomóc klientom zaoszczędzić na kosztach przedsięwzięcia. Zajmujemy się m.in. pozyskiwaniem środków z ogólnokrajowych i lokalnych programów wsparcia finansowego instalacji fotowoltaicznych (np. NFOŚiGW, WFOŚiGW).

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się z naszymi doradcami na bezpłatny audyt.

Profesjonalny zespół firmy Eovia w celu przedstawienia oferty działa wg poniższych kroków:

  1. Indywidualna rozmowa z Klientem pozwalająca określić między innymi:
  1. Wymiarowanie, dobranie odpowiednich urządzeń i wykonanie projektu technicznego.
  2. Sprawdzenie, czy konieczne jest pozwolenie na budowę. W przypadku, kiedy moc zainstalowana mikroinstalacji fotowoltaicznej ( do 40 kWp ) nie przekracza mocy zainstalowanej budynku, przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznej odbywa się na zasadzie zgłoszenia.
  3. Pozyskanie informacji na temat Ogólnopolskich i lokalnych programów wsparcia finansowego instalacji fotowoltaicznej ( patrz. NFOŚiGW oraz WFOŚiGW ).
  4. Montaż instalacji fotowoltaicznej.
  5. Zgłoszenie przyłączenie instalacji fotowoltaicznej do Dystrybutora Energii.
  6. Uruchomienie i przeszkolenie Użytkownika.
  7. Serwisowanie instalacji fotowoltaicznej.

Gwarantujemy Państwu systematyczne postępowanie przy projektowaniu oraz staranne przygotowanie do realizacji i wykonania instalacji, co pozwala oszczędzać na czasie i kosztach montażu.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia się z naszymi doradcami na bezpłatny audyt- kontakt.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl