Fotowoltaika Zielona Góra

Fotowoltaika – nowatorskie sposoby na oszczędne zasilanie domu.

Zielona Góra – miejsce, w którym liczy się wartość odnawialnych źródeł energii. To tu mieszkańcy cenią sobie komfort, oszczędność i troskę o środowisko. Dlatego, tak wielu skorzystało już z możliwości, jaką dają fotowoltaiczne systemy czerpiące energię z naturalnych zasobów. Wykorzystując ogromny potencjał środowiska, mamy tym samym na uwadze, jego dobro, gdyż czerpiemy z natury nie tworząc sztucznych substancji, które przedostają się do atmosfery niszcząc naszą rzeczywistość. To podejście typowo ekologiczne, które współcześnie jest tak bardzo pożądane, ze względu na coraz większą skalę degradacji środowiska naturalnego. Ponadto, dbając o naturę, korzystamy sami, gdyż koszty poniesione na realizację systemów fotowoltaicznych zwracają się po kilku latach, a później generują zyski.

Fotowoltaika Zielona Góra

Można, więc powiedzieć, że fotowolaika jest przyszłością, jest postępem naszej świadomości oraz sposobem na wykorzystywanie zasobów dostępnych w naturze. Zielona Góra – miasto z przyszłością, w którym działa nasza firma oferując rozwiązania fotowoltaiczne. Jesteśmy po to, by przedstawiać, jak wiele zalet i atutów kryje się w tym jednym słowie, które z chwilą zaznajomienia się z tematem przybiera niezwykle istotny, dla nowoczesnego funkcjonowania, wymiar. Oświetlenie solarne, podgrzewanie wody użytkowej lub ogrzewanie pomieszczeń mieszkalnych i nie tylko – to właśnie ogromne możliwości systemów fotowoltaicznych. Nasza firma zajmuje się od kilku lat zagadnieniami związanymi z fotowolaiką.

Panele i instalacja PV

Nasza działalność jest kompleksowa, dlatego klient, korzystający z naszej oferty zyskuje pewność, że otrzyma całościowy zakres usług, poczynając od doradztwa a skończywszy na montażu paneli fotowoltaicznych. Jest to system w pełni bezpieczny i w zasadzie niewymagający specjalnej obsługi. Cała zależność jest od słońca, które świeci w naszym klimacie na tyle wystarczająco, iż możemy z jego promieniowania ogrzać pomieszczenia mieszkalne a nawet i różnego rodzaju przedsiębiorstwa. Sięgamy po, to co po prostu jest – słońce, nie wyczerpując przy tym jego możliwości. Skumulowana energia jest przechowywana i wykorzystywana w momentach, gdy słońce nie świeci. Nic, zatem się nie marnuje.

Na bazie własnego doświadczenia, służymy wszelkim doradztwem i podjęciem decyzji, co do złożoności systemu fotowoltaicznego w poszczególnych typach budynków. W profesjonalny i rzetelny sposób dopasujemy ogniwa systemu fotowoltaicznego do zapotrzebowania osób z niego korzystających.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl