Fotowoltaika – Rokietnica

Witamy w firmie Eovia, miejscu, w którym odnawialne źródła energii elektrycznej grają pierwszoplanową rolę. Nasza oferta na panele fotowoltaiczne skierowana jest do mieszkańców województwa wielkopolskiego, w tym wsi Rokietnica. Już wielu mieszkańców tej miejscowości zaufało naszym rozwiązaniom solarnym, dzięki czemu mogą cieszyć się niskimi rachunkami za energię elektryczną oraz pozytywnym oddziaływaniem na środowisko naturalne.

Panele fotowoltaiczne Rokietnica – zielona energia w Twoim domu

Panele słoneczne, to nie jedyne rozwiązanie, które możemy zaproponować naszym klientom ze wsi Rokietnica pod Poznaniem. Jesteśmy w stanie zrealizować także zlecenia na folie grzewcze, które świetnie sprawdzają się przy wykonywaniu ogrzewania podłogowego, pompy ciepła służące do ogrzewania budynków i podgrzewania wody, a także wiaty solarne, czy magazyny energii.

Oferta ta, skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych prowadzących gospodarstwa domowe, jak i przedsiębiorców. To, co z pewnością możemy Ci zagwarantować, to jakość usług na najwyższym poziomie i zawsze konkurencyjne ceny. Każde zlecenie realizujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania klienta, dlatego możesz mieć pewność, że w Twoim domu, czy firmie nigdy nie zabraknie niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania energii.

Jeśli myślisz o założeniu paneli fotowoltaicznych, to koniecznie skontaktuj się z naszymi konsultantami. Możesz to zrobić za pośrednictwem formularza znajdującego się w prawym dolnym rogu strony, lub telefonicznie. Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz w zakładce kontakt.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl