Fotowoltaika – Luboń

Ceny za prąd nieustannie pną się w górę, co zdecydowanie wpływa na wysokość otrzymywanych rachunków. Obecnie najlepszym rozwiązaniem dla tego typu sytuacji jest montaż paneli fotowoltaicznych, który z powodzeniem możemy wykonać na terenie Twojego miasta Luboń. Nasza oferta skierowana jest zarówno dla osób indywidualnych, jak i przedsiębiorstw, dzięki czemu każdy mieszkaniec Lubonia może zmniejszyć swoje opłaty za energię elektryczną i generować z tego tytułu zyski.

Fotowoltaika Luboń – najlepsze panele słoneczne od polskiego producenta

Eovia.pl to marka działająca w branży fotowoltaicznej, która od blisko 10 lat dostarcza mieszkańcom miasta Luboń kompleksowych rozwiązań z zakresu odnawialnych źródeł energii. Bogate doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza, którą posiadamy, pozwala nam zaspokajać potrzeby zarówno dużych klientów biznesowych, jak i osób indywidualnych. Zapewniamy konkurencyjne ceny oraz kompleksową obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia – od projektowania i montażu, aż po serwis.

Nasze panele fotowoltaiczne w Luboniu cieszą się ogromną popularnością, a zadowoleni klienci chętnie polecają naszą firmę swoim znajomym. Pamiętaj, że oprócz paneli słonecznych znajdziesz w naszej ofercie również inne ekologiczne rozwiązania, takie jak folie grzewcze, pompy ciepła, czy magazyny energii.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl