Fotowoltaika Gorzów

Fotowoltaika, Gorzów – nowoczesne źródło energii w nowoczesnym mieście.

Fotowoltaika jest niezwykłym podejściem do pozyskiwania tego, co jest w naturze, by przetworzyć to na energię, którą można zasilać całe budynki. Jest to wizjonerskie spojrzenie w przyszłość, gdyż tego typu rozwiązanie jest inwestycją, która procentuje na przyszłość. Najpierw zapewnia po kilku latach zwrot inwestycji a potem generuje zyski dla właściciela. Dodatkowo, na systemy fotowoltaiczne można uzyskać dotacje lub kredyty, które preferują energooszczędne rozwiązania zasilania dla budynków. W dobie poszukiwania oszczędności oraz silnej potrzeby ochrony środowiska, które niestety ulega degeneracji – fotowolaika zdaje się być idealnym rozwiązaniem.

Fotowoltaika Gorzów

Nasza firma zajmuje się kompleksową działalnością związaną z odnawialnymi źródłami energii. Nasi wysoko wykwalifikowani pracownicy są wyspecjalizowani w zakresie fotowoltaiki, zawsze na bieżąco w unowocześnianiu tych rozwiązań. Mamy uprawnienia do prac na wysokościach, do montażu systemów fotowoltaicznych oraz wszelkich związanych z pomiarem energii elektrycznej. Zachęcamy do kontaktu z nami, służymy wszelkim doradztwem oraz odpowiadamy na wszystkie wątpliwości naszych klientów. Pierwszy kontakt z klientem pozwala ustalić wszelkie szczegóły związane z lokalizacją systemów fotowoltaicznych, czyli na przykład, rozmieszczenie i ilość paneli. Ponadto, klient otrzymuje całościową informację, co do korzyści wynikających z zastosowań ekologicznych i bezpiecznych dla środowiska.

Panele i instalacja PV

Dodatkowo jest poinstruowany na temat użytkowania urządzenia. Fotowoltaika dziś to krok w przyszłość. Gorzów, to miasto, które jest gotowe na realizację modernistycznych i energooszczędnych rozwiązań. Bądź blisko środowiska i czerp z niego, to co ma do zaoferowania. Generuj zyski i ciesz się dobrem natury. Intensywność promieni słonecznych, które są dostępne w naszej strefie klimatycznej, pozwala na zasilanie swojego domu lub zakładu pracy energią słoneczną. Energia produkowana w nadmiarze jest oddawana sieci energetycznej a w nocy korzystamy z tych nagromadzonych w ciągu dnia zasobów. Konserwacja urządzeń fotowoltaicznych praktycznie nie istnieje. Poprzez opady deszczu lub śniegu panele są oczyszczane automatycznie. W przypadku długiego okresu bez opadów wystarczy przemyć panele wodą. Jest to więc, prosty, wygodny i komfortowy sposób na prowadzenie gospodarstwa energooszczędnego.

Zachęcamy do kontaktu, by przekonać się osobiście jak wiele korzyści ma pozyskiwanie odnawialnych źródeł energii i wykorzystywanie ich w swoich domach.

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl