Dron z kamerą termowizyjną – Poznań i okolice

Dron z kamerą termowizyjną

Dron z kamerą termowizyjną to rozwiązanie, które skierowane jest do różnych branż i gałęzi przemysłów. To rozwiązanie skierowane dla profesjonalistów, dzięki którym mogą oni zaoszczędzić czas i pieniądze. Nasza firma posiada drona Yuneec Typhoon H520 z kamerą na podczerwień, którym latamy w Poznaniu i innych częściach Wielkopolski. Użycie drona pozwala nam na skuteczne uzupełnienie naszej oferty fotowoltaicznej – dzięki niemu możemy uzyskać wiarygodne pomiary podczas planowania instalacji w twoim domu. Podczas montażu upewniamy się czy przebiega poprawnie. Dron pozwala nam również skutecznie serwisować instalacje PV – dzięki kamerze termowizyjnej możemy w szybki sposób zlokalizować źródła awarii. Dron z kamerą termowizyjną sprawdzi się także w branży budowlanej, gdzie możemy zmierzyć i zobaczyć, które miejsca powodują straty energii cieplnej. Nasz dron wyposażony jest w GPS, dzięki któremu możemy zlokalizować wybrane przez klienta miejsce i dokonać skutecznych pomiarów, jak również wykonać wysokiej jakości zdjęcia. Jeśli potrzebujesz naszych usług na terenie Poznania i okolic – skontaktuj się z nami za pomocą formularza lub zadzwoń.

Dron z kamerą termowizyjną to innowacyjne urządzenie znajdujące zastosowanie w wielu dziedzinach przemysłu. Ze względu na dużą mobilność i efektywność pracy niezawodnie sprawdza się nawet w najbardziej wymagających zadaniach.

W Eovia dysponujemy dronem Yuneec Typhoon H520 z kamerą na podczerwień. Urządzenie cechuje się skutecznością działania i wysoką precyzją ujęć. Pozwala na szybkie wykonanie pomiarów oszczędzając czas i środki finansowe inwestora.

Dron z kamerą termowizyjną – ulubione narzędzie pracy profesjonalistów

Dron z kamerą termowizyjną to urządzenie, które ze względu na ponadprzeciętną funkcjonalność, mobilność i łatwość użytkowania znalazło zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, m.in.:

 • fotowoltaice – zarówno podczas planowania inwestycji, jak i w trakcie prac montażowych i przy wykonywaniu pomiarów instalacji, poszukiwanie defektów modułów PV;
 • budownictwie – podczas określenia miejsc newralgicznych budynku pod kątem strat cieplnych;
 • ratownictwie – podczas akcji poszukiwawczych;
 • leśnictwie – podczas inwentaryzacji zwierząt w lasach;
 • pożarnictwie – podczas wykrywania pożarów;
 • elektroenergetyce – podczas przeglądów linii napowietrznych;
 • ciepłownictwie – podczas pomiarów jakości termoizolacji;
 • ochronie obiektów – przy detekcji ruchu.

Korzyści wynikające z użytkowania dronów z kamerą termowizyjną

Wykorzystywanie dronów z kamerą termowizyjną niesie wiele korzyści niezależnie od rozpatrywanej branży. Ich stosowanie skutkuje m.in.:

 • krótszym czasem pracy pracowników i wynikającymi z tego oszczędnościami finansowymi;
 • zwiększeniem bezpieczeństwa pracowników;
 • zwiększeniem niezawodności różnorakich instalacji na skutek szybkiej lokalizacji usterek.

Drony z kamerą termowizyjną w Eovia

Oferowany przez nas dron z kamerą termowizyjną to wyjątkowo stabilne urządzenie umożliwiające wykonanie wyjątkowo precyzyjnych ujęć. Z jego pomocą możemy wykonać pomiar temperatury w dowolnym punkcie pomiarowym, a dzięki wbudowanemu GPS-owi precyzyjnie zlokalizować wybrane miejsce. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy!

Kontakt

EOVIA
Fotowoltaika - Wielkopolska - Sędzinko k. Poznań

ul. Wiśniowa 17F, 64-552 Sędzinko
NIP: 7651594820, REGON: 302370602

Oddział Poznań/Sędzinko

Biuro

tel.: +48 519 486 768

Dział handlowy

tel.: +48 516 404 758

Serwis - pomoc techniczna

tel.: +48 504 351 605

kontakt@eovia.pl